• Welkom bij S.V.Duiveland!

  • Trainers / begeleiders gezocht!

    S.V. Duiveland heeft veel vrijwilligers die zich met heel veel plezier inzetten voor onze vereniging. Deze vrijwilligers vervullen voor onze vereniging een onmisbare rol. Zij zorgen er voor dat onze jongens, meisjes, vrouwen en mannen iedere week met veel plezier kunnen genieten van hun favoriete hobby! Toch hebben we op enkele cruciale plekken in onze organisatie nog open plekken die ingevuld dienen te worden. 

    Voor ons damesteam (Duiveland VR1) zoeken we nog een trainer en een begeleider. Ook voor enkele jeugdteams hebben we nog open plekken die ingevuld moeten worden, voor zowel de training- als de wedstrijddagen. 

    Ben jij degene die wij zoeken en ben je geïnteresseerd om meer over deze vacatures te weten? Mail dan of bel met een van de bestuursleden. 

    U heeft weinig tijd? Geen probleem. Met een paar uurtjes per week zijn we al geholpen. Geeft u zich daarom vandaag nog op als vrijwilliger!