• Welkom bij S.V. Duiveland!

  • Elftalleid(st)er gezocht voor damesteam Bruse Boys/Duiveland

    26 sep 2019
  • Met ingang van dit seizoen zijn de dames van Bruse Boys en Duiveland gezamenlijk een nieuwe sportieve en ambitieuze weg ingeslagen!
    Voor dit gezellige en gedreven damesteam zijn we nog op zoek naar een elftalleid(st)er, het zou mooi zijn om iemand uit de gelederen van SV Duiveland te vinden zodat op deze manier benadrukt wordt dat het een gezamenlijk initiatief is.

    Aanmeldingen graag via bestuur SV Duiveland.

    Onlangs hebben de dames samen ontbeten voor een wedstrijd in de kantine bij SV Duiveland, een leuk initiatief. Helaas moest de wedstrijd door hevige regenval verplaatst worden naar Bruinisse maar binnenkort gaan de dames zeker een keertje op Oosterland spelen.