• Welkom bij S.V. Duiveland!

  • Eerste oefenwedstrijd Duiveland 1

    Na een viertal trainingen de afgelopen week staat morgen de eerste oefenwedstrijd van het nieuwe seizoen voor Duiveland 1 op het programma.De nog niet complete selectie van trainer Rohan de Geus neemt het dinsdagavond 13 augustus op tegen Kloetinge 2 die het aankomende seizoen uitkomen in de hoofdklasse. 
    Aanvang van de wedstrijd op het "Oostersportpark " is 19:30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Silco Saaman. 

    Voor aanstaande zaterdag, 17 augustus 2019, staan er voor Duiveland 1 als Duiveland 2 een oefenwedstrijd op het programma.
    Duiveland 2 neemt het om 12:30 uur in Tholen op tegen de plaatselijke Boys, waarna om 14:30 uur de eerste selecties van beide clubs het tegen elkaar opnemen op het "Oostersportpark"  deze wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Rinus Struik.