• Welkom bij S.V. Duiveland!

  • Bekerfinale Duiveland JO9-1

    Aanstaande zaterdag, 1 juni 2019, speelt Duiveland JO9-1 de bekerfinale in het Zwaluwen Jeugdbekertoernooi van het district Zuid 1. Het team van beide trainers, Dennie Le Comte en Pim v/d Laan, bereikte de finale door op zaterdag 4 mei jl. R.S.V. JO9-1 met liefst 15 - 3 te verslaan. Tegenstander in de finale is Oostburg JO9-1G dat in de halve finale met 6 - 3 te sterk was voor Walcheren J09-2

    Zoals ieder jaar worden de bekerfinales gespeeld op neutraal terrein, deze keer heeft de KNVB de 09 finales toegewezen aan de V.V Steen. De wedstrijd wordt gespeeld  op sportpark ' t Steen aan de Badhuisweg te Sint Jansteen en vangt aan om 11:00 uur. 

    We weten het is een eindje rijden, maar het is zeker de moeite waard om deze wedstrijd te bekijken en natuurlijk de spelers van Duiveland 09 aan te moedigen. Vanaf deze plaats willen we de spelers van Duiveland J09 dan ook veel succes wensen!!